FirmaBull mahallenizde veya şehrinizde aradığınız firmaların iletişim bilgilerini detaylarını ve kampanyalarını sizlerle paylaşmak için kurulmuş ve tüketici ile firmaları buluşturan bir kuruluştur.
Günümüz dünyasında bir çok farklı firma rehberi uygulaması olmasına rağmen bir çoğu net ve doğru bilgileri sizlerle paylaşamıyor bununda nedeni düzenli olarak firmalar ile koordine olamamasından kaynaklıdır. FirmaBull ekibi olarak firmalarımız ile sürekli irtibat halinde olduğumuz için bütün bilgileri net olarak takip edilmektedir ve sizlerle paylaşılmaktadır.

Nasıl Kayıt Olunur

1. Hesap Oluşturun

 

FirmaBull.com’a firma eklemek çok kolaydır. Bunun için aşağıdaki butona tıklamanız yeterlidir ve açılan sayfada firma bilgilerinizi girmelisiniz.

 

2. Firma Bilgilerinizi Gönderin


Bir kaç adımda firma bilgilerinizi girerek sisteme dahil olabilirsiniz. Firma bilgilerini eksiksiz ve doğru girmelisiniz. İletişim, adres ve sosyal medya hesaplarınızı ayrıca firmanıza ait fotoğrafları eklerseniz müşterileriniz firmanın hakkında detaylı bilgiye kolaylıkla ulaşabilir.

 

3. Müşteri Temsilcisi

Müşteri temsilcilerimiz 3 (üç) iş günü içerisinde sizleri arayarak bilgilerinizi teyit ettikten sonra hızlı bir şekilde sisteme giriş yapacaktır.

 

FİRMA EKLEME