4P otomasyon Yazılım ve Danışman.Hiz.San veTic.Ltd.Şti.

4P otomasyon Yazılım ve Danışman.Hiz.San veTic.Ltd.Şti.

Yetkili Ümit SÜTBEYAZ
Çalışma Saatleri 09:00 – 20:00
Adres 1322.Cad no.1-3-7 öveçler / Ankara
Telefon 0312 472 83 53
GSM 0542 481 94 85
E-posta 4potomasyon@yahoo.com
Web
Facebook
Instagram
Twitter
Sahibinden

Globalleşme ve teknoloji kavramları günden güne insan hayatına daha fazla hükmediyor, hayatı daha fazla kolaylaştırıyor. Dünya sınırını dahi aşmayı başaran teknolojik gelişmeler birçok alanda kontrol ve takip yeteneği sağlıyor ve olasılıkları geçmişe dair ihtimaller haline getiriyor. Bu yetenek ise sadece mühendislik bilgisi ve deneyim ile insanlığın hizmetine sunulabiliyor.

4P Otomasyon 12 yıldır bu yeteneği insanlığın hizmetine başarıyla sunuyor. Sahip olduğu bilgi ve deneyim ile otomasyon, SCADA ve geniş alan izleme sistemleri kuruyor, Uydu bağlantılı data iletişimi, RF iletişim, GSM, Fiber aracılığıyla kurulan bu sistemler sayesinde sel felaketleri önleniyor, evlerin ve işyerlerinin ısınması; kesintisiz ve ucuz şekilde elektrik ve suya sahip olmaları sağlanıyor, kayıp ve kaçaklar önleniyor… Dahası, 4P Otomasyon’un geliştirdiği sistemler ile yurtdışına doğalgaz ihracatı dahi yapılıyor. Teknolojinin sunduğu tüm yetenekleri bünyesinde barındıran 4P Otomasyon ile işletmeler daha verimli ve karlı hale geliyor, üretim artıyor ve yatırımlar koruma altına alınıyor… Üretim ve kontrolün her alanında insan hayatını kolaylaştırıyor…

Kurulduğu 2004 yılından bu yana 4P Otomasyon Türkiye içerisinde 80’in üzerinde, yurtdışında ise 10’a yakın noktada 100.000’in üzerinde PCL I/O sistemi kurarak birçok ulusal ve yerel kuruma kontrol ve izleme yeteneği kazandırıyor; teknolojiyi getiriyor.

Türkiye sınırlarını aşarak global firmalarla rekabet edebilir seviyeye gelen 4P Otomasyon, hem ekonomik çözümleri hem de yüksek müdahale yetenekleriyle rakiplerinden sıyrılıyor. Teknolojik çözümler üreten birçok firmadan farklı bir politika ile hareket eden 4P Otomasyon, teknolojinin ancak hükmedildiği zaman faydalı bir araç haline geleceği bilinci ile 12. yılına doğru yol alıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir