Ankara Kombi Petek Temizleme

Ankara Keçiören Kombi Petek Ve Tesisat Temizleme 

Hemen Ara : 0546 725 91 20

Ankara Keçiören petek temizliği firması olarak kalorifer tesisatlarınızı ve merkezi ısıtma sistemlerinizdeki  ısınma problemleri veya yüksek fatura şikayetleriniz için bizleri arayıp yapınıza hiç bir zarar vermeden kalorifer tesisatlarınızı kimyasal ilaçla ve petek temizleme makinaları ile   sadece (BİR) saat gibi kısa bir süre içerisinde tesisatlarınızı ve peteklerinizi ilk günkü gibi temizleyip siz değerli müşterilerimize teslim ediyoruz.

ÖNEMLİ NOT : PETEK TEMİZLİĞİ İŞLEMİ KİMYASAL TEMİZLEME İLACI  TESİSAT KORUMA İLACI  VE TESİSAT TEMİZLEME  MAKİNASI İLE YAPILDIĞINDA  % 30 YAKIT TASARRUFU SAĞLAR…

Kalorifer tesisatınızda;kullanılan yıllara bağlı olarak oluşmuş olan kirlilik,ısıtma sisteminizin sağlıklı çalışmasını engeller.Kalorifer tesisatınızı uzman ekiplere tescilli ürünlerle temizletmek tüm sisteminizin sağlıklı çalışmasını sağlar ve buda size hem yakıttan tasarruf sağlar,hem tüm sistemin ve kombi-kazan’ınızın ömrünü uzatır,hemde sizi pahalı bakım onarım masraflarından kurtarır.

PETEKLERİNİZİN ÜSTÜ ISINIYOR ALTI ISINMIYOR MU ?

KOMBİNİZ YÜKSEK DERECEDE ÇALIŞIYOR AMA SİZ ISINAMIYOR MUSUNUZ ?

BIRAKIN ISINMA SORUNLARINIZI BİZ ÇÖZELİM !!!

YÜKSEK FATURA DERDİNDEN KURTULUN!!!

SİZ SADECE SICAK YUVANIZDA KEYFİNİZE BAKIN….

Tesisat yıkamada yapılan işlemler
•Makinenin sisteme bağlanması
•Sistemin büyüklüğüne ve petek adedine göre kimyasal ilacın makinaya koyulması.
•Makinenin çalıştırılıp sistemin kimyasal ile yıkanması
•Yıkamadan sonra kimyasal ilacın ve tesisatta bulunan pisliğin tahliyesi
•Kimyasal ilacın sistemden tam olarak sökülmesi için nötralize kimyasal toz ile tekrar yıkanması.
•Tüm peteklerin havasının alınması ve reglaj ayarlarının yapılması
•Kombi alt filitrelerini temizlenmesi

Kombinin çalıştırılıp sistemin ısıtılması’dır.

Ayrıca 7/24 çilingir hizmeti vererek kalitenin ve güvenin adresi olmaya devam ediyoruz. Ev – Otomobil – Kasa kilit ve kapıları proffesyonel ekip ve ekipmanla hasar vermeden sorunsuz bir şekilde açılır. ( Anahtarınız sizden izinsiz kopyalanamasın ) Yüksek Güvenlikli Bareller Garaj – Bariyer – Kepenk kumanda yedekleri, immobilizer ( çipli ) otomobil anahtarları dahildir.

Keçiören Halı Yıkama

Halı yıkama firmamız sizler için titiz bir temizlik hizmeti sunmaktadır. Evlerinizde, otellerde veya hastanelerde kullandığınız halılarınızı zahmetsiz bir şekilde yıktmak için alınızın türü her ne olursa olsun birbirinden özel koşullarda halı türünüze göre uygulanacak özel yöntemler sayesinde Hereke halı yıkama işlemleriniz gerçekleştirilir.

 

Ankara Kombi Petek Temizliği

Firma Yetkilisi Kadir Bingüç
Adres Kamil Ocak Mah. Divrik Cad.  Keçiören Ankara
Telefon 05467259120 petek temizliği
Cep 05305417597 çilingir
E-posta kadirbinguc@gmail.com


Çankaya çilingir anahtarcı 7/24 Ankara. Profesyonel çelik kapı açma, çelik kapı tamiri, kilit değişimi, Cam kapı tamiri, Multlock Kilit, Ankara kilit, ankara çilingir, ankara petek, ankara kombi, ankara kombi temizliği, keçiören petek temizliği, keçiören petek, k.ören petek, k.ören kombi, k.ören kombi temizliği, keçiören kombi, ankara radyatör, keçiören radyatör, k.ören radyatör, yenimahalle petek temizliği, yenimahalle kombi temizliği, kombi petek bakım, ankara çilingircisi, keçiören çilingircisi, anahtar tamiri, anahtar yapımı,ankara anahtar,yenimahalle anahtarcı, keçiören anahtarcı, keçiören çilingir, keçiören anahtarcı, keçiören oto çilingir, keçiören kilit, keçiören oto anahtar kopyalama, 7/24 çilingir, 7/24 kombi petek temizliği, halı yıkama, keçiören halı yıkama, en uygun halı yıkama, perde yıkama, koltuk yıkama, halı temizliği, araba kilit açma, Yüksek Güvenlikli Bareller Garaj, Bariyer, Kepenk kumanda yedekleri, immobilizer

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir