ASİL EV TEKSTİLİ – ERYAMAN

Yetkili Abdullah YILDIRAN
Çalışma Saatleri 09:00 – 20:00
Adres Güzelkent Mah. 7.Cad. Galaxy AVM 16/26 Eryaman/Ankara
Telefon 0543 943 43 16
E-posta taktas89@hotmail.com

ASİL EV TEKSTİLİ
ASİL EV TEKSTİLİ


Firma Hakkında
Ev Tekstili
Çeyiz
Züccaciye
Hediyelik Eşya
Küçük Ev Aletleri
Yatak Baza Başlık

Hisar – Stilevs – Angel – Macco Home – Babyliss – Braun – Arzum – Fakir – Arnica -Luoca Patisca – Sarev – İrya – Gold Master – Dekoray – Elta – Biev – Philips – Schafer – Aryıldız ve daha bir çok markanın bulunduğu ASİL EV TEKSTİLİ siz değerli müşterilerine hizmet vermektedir.

elta yatak baza eryaman asil ev tekstili eryaman kaliteli ve ucuz ev tekstili eryaman ev tekstili galaxy avm firmaları   hisar-arnica-biev

Asil Ev tekstili seçkin markaları aynı çatı altında toplayarak siz değerli müşterilerine en iyi hizmeti vermeyi kendine görev bilmiştir.Asil Ev tekstili Yatak Baza Başlık koleksiyonu ev tekstili koleksiyonu yanı sıra züccaciye hediyelik eşya küçük ev aletleri ve beyaz eşya ile hizmetinizdedir.

Asil Ev Tekstili Eryaman’da sizlerle.

Nevresim Takımı Seçimi ve Nevresim Takımı Alırken Dikkat Edilecekler

Nevresim takımı alırken dikkat edilecek hususlar oldukça önemlidir. Çünkü hem kumaş hem desen seçimi gibi birçok husus sizi istediğiniz rahatlığa ulaştırabilir. Solmayan, terletmeyen, ciltte alerji oluşturmayan nevresim takımlarından yana seçimler yapmalısınız. Böylece uzun süre boyunca kullanabileceğiniz zevkinize uygun nevresimi kullanabilirsiniz.

İmal edildiği tür olarak Bambu, pamuk, polyester gibi birçok nevresim çeşidi bulabilirsiniz. Konforlu ve rahat bir nevresim takımı uyku kalitesini oldukça arttırmaktadır. Bu nedenle rahat bir uyku için nevresim takımlarınızı özenli seçmeye dikkat ederek kesintisiz bir uyku kalitesine sahip olabilirsiniz.

Nevresim Takımı Alırken Dikkat Edilecekler Nelerdir?

Nevresim takımı alırken dikkat edilecekler arasında birçok detay bulunur. Öncelikle kumaş seçimine dikkat etmelisiniz. %100 pamuk olan ürünler cilde oldukça uyumludur. Ayrıca hava geçirgenliği özelliği sayesine cildin nefes almasını sağlar.

Anti-bakteriyel özellikleri sayesinde bambu kumaş oldukça tercih edilmektedir. Çocuk ve bebek nevresimleri için bu kumaştan yana seçimler yapabilirsiniz. İpeksi ve hafif dokuda nevresim takımı istiyorsanız bambu tercihi yapmalısınız.

Modal, polyester, viskon gibi kumaşlar ise hava geçirgenliğine sahip olmadığından birçok kişi tarafından tercih edilmemektedir. Ancak bu ürünlerin de fiyatları çok uygundur. Bütçeniz bu tür nevresimler için uygunsa şık modeller seçmeye özen göstermek gerekiyor. Sonuç olarak Sağlıklı olmak ve kaliteli uykuya sahip olmak için kusursuz kumaşlardan yana seçimler yapmalısınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir