Beyaz Mutfak Modeli Fikirleri

 

Beyaz mutfak modelleri ile harika dekorasyon fikirleri sunuyoruz. Mutfağınızın baştan aşağı beyaza bürünmesini mi istiyorsunuz? Sizin için seçtiğimiz ‘beyaz mutfak modelleri’ne göz atmanızda fayda var.

Beyaz mutfak modelleri ile tertemiz, aydınlık ve ferah mekanlar yaratabilirsiniz. Beyaz mutfaklar, temiz bir görüntü oluşturmanın yanı sıra diğer yapı elemanlarını da ön plana çıkartır. Zeminler, duvar karoları, aydınlatma unsurları, mobilyalar ve aydınlatmalar, beyaz mutfak modelleri ile belirginleşir.

Beyaz mutfak modelleri ile leke oluşturacak şekilde ikinci veya üçüncü renkleri de kolaylıkla kullanabilirsiniz. Örneğin mutfak aksesuarları, duvar karolarının bir kısmında, aydınlatma unsurlarında ya da tek bir duvar sütununda daha parlak ve canlı renklerle eşsiz mutfak dekorasyonları kurgulayabilirsiniz. Beyaz mutfak modelleri için çekmece kulpları da önem taşır. Ahşap ya da renkli çekmece kulpları ile farklı beyaz mutfak modelleri yaratabilirsiniz. Ayrıca gümüş ya da beyaz çekmece kulpları seçiminiz ile daha modern ve sofistike mutfak dekorasyonu elde edebilirsiniz.

Özellikle gün ışığını çok almayan ve küçük mutfaklarda beyaz dolaplar son derece akıllı seçimler olacaktır. Beyaz rengin parlak ve aydınlık hissini mutfağınızda olabildiğince kullanabilirsiniz. Büyük mutfaklarda ise beyaz  renk seçimi ile ferahlık hissini kesintisiz bir şekilde devam ettirebilirsiniz. Modern, vintage, retro, klasik olmak üzere tüm dekorasyon tarzlarında rahatlıkla kullanacağınız beyaz mutfak modelleri, modası geçmeyen, zamansız ‘dekorasyon fikirlerinden. Üstelik mutfağınızda renkli değişimler yapmak için de son derece uygun bir renk… Beyaz mutfak modelleri seçiminizde küçük ölçekte renk oyunları yapabilirsiniz. Örneğin perdeler, aydınlatma unsurları, mutfak aksesuarları ya da masa ve sandalye gibi parçalarda canlı renkler kullanarak, mutfağınızın enerjisini artırabilirsiniz.

Eğer lüks ve sofistike bir mutfak dekorasyonu istiyorsanız, yalın, beyaz bir mutfak tasarlayabilirsiniz. Mutfağınızdaki lüks hissini aydınlatma unsurları ile verebilirsiniz. Örneğin gösterişli, büyük sarkıt bir lamba, beyaz mutfağınızda son derece sofistike bir dekorasyon yaratacaktır. Vintage ya da retro bir mutfak dekorasyonunu ise beyaz mutfak modelleri ile rahatlıkla uygulayabilirsiniz. Vintage, retro parçalar, beyaz mutfak modelleri içinde ön plana çıkarak dekorasyonunuzu güçlendirecektir. Beyaz mutfak modelleri seçiminizde açık raf düzenleri kullanarak eğlenceli alanlar yaratmak da elinizde. Renkli aksesuarlarla harika mutfak dekorasyonları elde edebilirsiniz.

beyaz-mutfak-dolabi-modelleri

Akrilik mutfak dolabı

siyah-beyaz-mutfak-modelleri

beyaz-ev-dekorasyonu

beyaz dolap modelleri

beyaz-lake-mutfak-dolapları-modelleri

en-güzel-Siyah-Beyaz-Mutfak-Dolapları-Modelleri

2017 mutfak modelleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir