ÇELİK TİCARET – Beyaz Eşya, Halı, Mobilya, Çeyiz

Ankara Etlik’de Beyaz Eşya, Halı, Mobilya ve Çeyizlik ürünlerimizi en kaliteli ve en iyi hizmet anlayışımız ile iyileştirdik, geliştirdik, çeşitlendirdik. Evini yenileyeceklere, evleneceklere yada hediye almak isteyenlere, tüm kesime hitap eden fiyat politikamız, müşteri memnuniyet anlayışımız ve halı eksperi kadromuz ile siz saygın müşterilerimize ürün çeşitlerimizi gururla sunuyoruz.

Halı , mobilya , beyaz eşya , elektronik , küçük ev aletleri , züccaciye ve ev teksitili reyonlarımız ile , Ankara ‘ nın altı noktasında ; evlenenler , evini yenileyenler , gençler , çocuklar, büyükler ve  tüm çalışanlarımızla mutluluğunuzu paylaşmaya devam ediyoruz.

 

Ankara’nın dört bir yanından özenle seçtiğimiz ürünler ve keyifle sergilediğimiz koleksiyonlarımızla yaşamın tüm renklerini evine getiriyoruz. Bunu yaparken enerjik ekibimiz, ve yeni teknolojimizle en iyi deneyimi sunmak için çalışıyoruz.

 

 

Çeyiz Paketleri, Düğün Paketleri Fırsatlı ürün içeriklerini, Beyaz eşya, Tv, Masa sandalye ve Tencere takımı gibi dilediğiniz ürünü pakete ekletip, dilediğiniz ürünü paketten çıkartabilirsiniz. İndirim ve Kampanya paket avantajınız baki kalmak şartı ile müşteri temsilcimiz sizlere uygun ödeme ve fiyat avantajı sunacaktır.

 

 

Firma Ünvanı  ÇELİK TİCARET

Firma Yetkilisi BURAK ÇELİK
Adres Yeni Etlik Cad. 80/A Etlik Ankara
Cep 0534 737 38 54
Telefon 0312 323 07 23

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir