Çelik Ticaret Beyaz Eşya, Halı, Mobilya, Çeyiz

Çelik Ticaret

Firma Yetkilisi BURAK ÇELİK
Adres Yeni Etlik Cad. 80/A Etlik Ankara
Cep 0534 737 38 54
Telefon 0312 323 07 23

 

Firma Hakkında

Çelik Ticaret Ankara Etlik’de Beyaz Eşya, Halı, Mobilya ve Çeyizlik ürünlerimizi en kaliteli ve en iyi hizmet anlayışımız ile iyileştirdik, geliştirdik, çeşitlendirdik. Evini yenileyeceklere, evleneceklere yada hediye almak isteyenlere, tüm kesime hitap eden fiyat politikamız, müşteri memnuniyet anlayışımız ve halı eksperi kadromuz ile siz saygın müşterilerimize ürün çeşitlerimizi gururla sunuyoruz.

Çelik Ticaret Halı , mobilya , beyaz eşya , elektronik , küçük ev aletleri , züccaciye ve ev teksitili reyonlarımız ile , Ankara ‘nın altı noktasında ; evlenenler , evini yenileyenler , gençler , çocuklar, büyükler ve tüm çalışanlarımızla mutluluğunuzu paylaşmaya devam ediyoruz.
Ankara‘nın dört bir yanından özenle seçtiğimiz ürünler ve keyifle sergilediğimiz koleksiyonlarımızla yaşamın tüm renklerini evine getiriyoruz. Bunu yaparken enerjik ekibimiz, ve yeni teknolojimizle en iyi deneyimi sunmak için çalışıyoruz.

Çeyiz Paketleri, Düğün Paketleri Fırsatlı ürün içeriklerini, Beyaz eşya, Tv, Masa sandalye ve Tencere takımı gibi dilediğiniz ürünü pakete ekletip, dilediğiniz ürünü paketten çıkartabilirsiniz. İndirim ve Kampanya paket avantajınız baki kalmak şartı ile müşteri temsilcimiz sizlere uygun ödeme ve fiyat avantajı sunacaktır.

Bahçe Mobilyalarına Kış Bakımı

Kış aylarının yaklaşmasıyla birlikte bahçe mobilyalarının da kışa hazırlanması gerekir. Bahçede sonbahar hazırlığı için neler yapılmalı?Bahçe mobilyalarına uygulayabileceğiniz bakım önerileri:

Tik bahçe mobilyalarının temizliği için yumuşak bir fırça ile  yağ bazlı sabun ve su ile hazırlanmış bir karışım yeterlidir. Bahçe mobilyanız eğer alüminyumdan yapılmış ürünlerden oluşuyor ise, bulaşık deterjanı ve su ile yapılmış bir karışım kullanabilirsiniz. Ancak bu ürünler hassas olduklarından üzerindeki lekeleri yumuşak bir fırça ile temizlemelisiniz. Hasır mobilyanızı su ve yağ bazlı bir sabun ile kolaylıkla temizleyebilirsiniz. Yağ bazlı sabun ve su ile bir karışım hazırlayın daha sonra  yumuşak bir fırça yardımı ile mobilyanızı temizleyin.

Ahşap mobilyalar kış ayları için pek dayanıklı değildir. Ahşap mobilyaların dayanıklılığını arttırmak için, sonbahar aylarından itibaren belirli aralıklarla tik yağı ile yağlanmalıdır. Mümkünse ahşap mobilyaları kış aylarında kaldırın.   DEVAMINI OKUYUN…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir