Çerkezköy Duvar Kağıdı Ustası

Çerkezköy Duvar Kağıdı Ustası

Yetkili Yusuf Güllüce
Çalışma Saatleri Belirtilmedi
Adres Çerkezköy/İstanbul
Telefon 1 0543 742 70 17
Telefon 2
Faks Belirtilmedi
E-posta yusufgulluce2013@gmail.com
Web Belirtilmedi
Facebook Belirtilmedi
Instagram Belirtilmedi
Twitter Belirtilmedi
Sahibinden Belirtilmedi

 

Firma Açıklaması

Duvar kağıdı satış ve montaj alanında hizmet vermekteyiz.

Servis Bölgelerimiz

Edirne – Kırklareli – Tekirdağ – Çerkezköy – Çorlu – Saray

Duvar Kağıdı Seçimi

Basım teknolojilerinin yardımıyla zengin desen çeşidine sahip olan duvar kâğıtları, günümüzde oda dekorasyonunun vazgeçilmez öğelerden biri durumuna geldi.Duvar kağıdının seçiminde zevkinize uygun olmasının yanı sıra uygulanacak oda ve duvarların durumuna göre de seçim yapılması önemlidir.

Örneğin oturma odası, yatak odası, koridor gibi kuru alanlar için her tür duvar kağıdı kullanılabilir. Ama banyo, tuvalet, mutfak gibi nemli alanlarda vinil içerikli nemi kaldıracak ve sabunla silinebilecek bir duvar kağıdı seçmeniz gerekir. Ayrıca, eğer duvarlarınız pürüzlüyse, kalın kabartmalı, kağıt veya yoğun desenli duvar kağıtları daha iyi olur.

Renklerin Dili

Doğada temel olarak tek başlarına bulunabilen ve diğer ara renklerin oluşumunu sağlayan renklerdir. Ana renkler nelerdir? Doğada 3 ana renk vardır. Bunlar kırmızı, sarı ve mavi renktir. Bu üç ana rengin farklı karışım ve tonları ile elde edilir. Siyah ve beyaz rengin oluşumu ise daha farklıdır. Güneş ışınlarını yansıtmadan tamamen emen cisimler, gerçek anlamda bir renk olmayan siyah olarak görülürler. Güneş ışınlarını tamamen yansıtan cisimlerin rengi ise beyazdır.

Duvar Kağıdı Çeşitleri

Kağıt/Kağıt tabanlı duvar kağıtları, Kumaş/Kağıt tabanlı duvar kağıtları, Vinil/ Kağıt tabanlı duvar kağıtları, Vinil/Keçe tabanlı duvar kağıtları, Hasır/Kağıt tabanlı duvar kağıtları, Ahşap/Kağıt tabanlı duvar kağıtları, Metal/Kağıt tabanlı duvar kağıtları, Dijital baskı resimli duvar kaplamaları, Altın işlemeli, ipek duvar kağıtları, Çocuk/Bebek odası duvar kağıtları, Kadife (Flock)/Kağıt tabanlı duvar kağıtları, Taş duvar kaplama kağıtları.

Çerkezköy Duvar Kağıdı Ustası

DEVAMINI OKU

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir