Eryaman Plato Çiçek ve Organizasyon

Eryaman Plato Çiçek

Firma Yetkilisi Yusuf YILMAZ
Adres Göksu Mah. 1.TBMM Cad No:36/A Eryaman ANKARA
Cep 0535 936 88 90 – 0532 731 54 79
Telefon 0312 281 10 13
Facebook PLATO ÇİÇEKÇİLİK & ORGANİZASYON

Plato Çiçekçilik ve Organizasyon olarak Ankara geneline sunduğumuz taze ve kaliteli çiçekler ile sevdiklerinizi mutlu etmeye yardımcı olmaya çalışıyoruz.Müşterilerimizin tam isteklerini karşılayabilmek için doğru çiçek, doğru zaman, özgün tasarım ve uygun fiyatlı çiçeklerle sizleri memnun etme gayretimiz devam etmektedir.Plato Çiçekçilik, Sepet, Çelenk, Aranjman, Buket, Yapay çiçek, kuru çiçek, gül, karanfil, saksı çiçekleri, dış mekan bitkileri konusunda Uzmanlardan oluşan bir çiçekçidir.

Eryaman Plato Çiçek ile Ankara Eryaman semtinde bulunan sevdiklerinize yüzünde küçük bir tebessüm oluşturmak istiyorsanız, Eryaman’ın neresinde olursanız olun taze ve güzel çiçekleri sizin vermiş olduğun Eryaman’daki adreslerine ulaştırıyoruz. Plato Çiçek sayesinde artık nasıl çiçek gönderebilirim diye düşünmeyeceksin. En iyi Eryaman Çiçekçi ustalarımızın birinci sınıf çiçeklerle hazırladığı birbirinden güzel aranjmanları sizler için Eryaman ya da Ankara’nın dört bir tarafına çiçek siparişlerinizi ulaştırıyoruz.

Şunu çok iyi biliyoruz ki sevdiklerinizin yüzündeki gülümsemeyi ilk biz göreceğiz ama birbirinden güzel cümleleri asıl sahibi olan kendiniz duyacaksınız. Dilediğiniz gün ve saat Eryaman Plato Çiçek gönderin ve biz en taze ve en güzel şekilde sevdiklerinize ulaştıralım.

Eryaman Plato Çiçek İle çiçek göndermek istiyorsanız doğru yerdesiniz!

[metaslider id=2097]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir