FALEZ ÇİÇEKÇİLİK

Falez Çiçekçilik

Yetkili Falez Çiçekçilik
Çalışma Saatleri 09:00 – 20:00
Adres Kabil Caddesi (Eski 4.Cad.) No:56 Öveçler / Ankara
Telefon 03124784656
Faks
E-posta
Web
Facebook
Instagram
Twitter
Sahibinden

Ankara Erkek Yurdu

Günümüzün en değerli parçası haline gelmiş çiçekler, verilen kişiye hissettiklerinizi aktarabilmenin en kolay yoludur. Çiçekler masumiyeti, aşkı, sevgiyi ve söylemek isteyip de söylemediklerinizi simgeler. Ayrıca dekorasyonda da sıkça kullanılan çiçekler, evinizin veya iş yerlerinizin havasını tamamen değiştirecektir. Çiçek alırken bir çok detaya dikkat etmelisiniz. Örneğin çiçeğin rengi bir anlam ifade ettiği gibi, rengi de karşıdakine verilen değeri gösterir. Alınan çiçek, karşınızdaki kişiye veriliyorsa, aşağıdaki hususlara dikkat etmelisiniz.

Özel Günler Güzel Bir Çiçeği Hak Ediyor

Sevgililer Günü ve Anneler Günü gibi tüm özel günlerde seçeceğiniz bir çiçek duygularınızı kelimelerle bile ifade edilemeyecek kadar güzel anlatıyor.Sevgi varlığını hissettirmek istiyor…

Kurumsal Çiçekler

Açılış , Seminer , Toplantı , Konferans , Fuar Standları , Özel Davetler , Ödül Törenleri , Bayii Toplantıları , Event Organizasyonları…

Kısacası Boutique Events & Flowers , çalışanlarınızı , müşterilerinizi ve konuklarınızı layıkıyla ağırlamakta ihtiyaç duyacağınız her türlü organizasyon için gereken bütün çiçekli alan güzelleştirme ve zengileştirme hizmetini sunuyor.

Kişisel Çiçekler

Sözler , Nişanlar , Düğünler , Doğumlar , Yıldönümleri , Doğum Günleri , Mezuniyet Günleri…

Sözün özü FALEZ Çiçek SANATI  Mağazası , sizin ve sevdiğiniz , değer verdiğiniz kişilerin doğumdan terfi/başarı kutlamalarına tüm özel günlerinde tek çiçekten alan düzenlemelerine akla gelebilen tüm ihtiyaçlarını karşılıyor.

Hizmetler

Çiçek Kiralama , Resepsiyona özel aranjmanlar , Mekan , Salon vb. donatma Masa , Kürsü vb. düzenlemeleri

Çiçeklerin sihirli doğasında buluşmak için

FALEZ Çiçek SANATI  Mağazası’na bekliyoruz…SADECE ÇİÇEK DEĞİL SANAT …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir