İstanbul Mobilya Fuarı – Furniture İstanbul

Türk mobilyacılığının saygınlığını uluslararası alana taşımak ve markalarımızın başarılarını sınırlarımızın ötesine ulaştırmak amacıyla projelendirilen Furniture İstanbul yepyeni bir anlayışla kapılarını dünyaya açmaya hazırlanıyor.

CNR Holding kuruluşlarından Pozitif Fuarcılık A.Ş. tarafından MOSDER işbirliği ile organize edilecekFurniture İstanbul – İstanbul Mobilya Fuarı Türkiye’nin önde gelen mobilya firmalarını 7-12 Kasım 2017 tarihleri arasında CNR EXPO Yeşilköy’de  bir araya getirecek.
Furniture İstanbul, Türkiye mobilya sektörünü bulunduğu konumdan bir üst skalaya taşımak için bugüne gerçekleştirilen projelerden farklı olarak, fuarın fiziksel imkanlarını geliştirmek, yurt içi ve yurt dışı tanıtımlarının daha doğru şekilde yapılması amacıyla ürün gruplarını kategorilere ayıran bir yerleşime sahip olacak.

  • Ev Mobilyası ve Aksesuar
  • Bebek – Çocuk – Genç
  • Uyku
  • Lüks Mobilya
  • Ofis ve Bahçe

Farklı ürün gruplarına özgü, farklı temalarla ayrılan bölümlerden oluşan Furniture İstanbul – İstanbul Mobilya Fuarı uluslararası standlardaki kategorizasyonuyla öne çıkmaya hazırlanıyor.

YER  : CNR EXPO YEŞİLKÖY FUAR ALANI

TARİH : 7 – 12 KASIM 2017

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir