LA DELMARE İSTANBUL

LA DELMARE İSTANBUL

Yetkili Neslihan Tomruk
Çalışma Saatleri  07:00 – 22:00
Adres Hamidiye Mahallesi,Barış Yolu Cd,My Country Alışveriş Merkezi,Çekmeköy,İSTANBUL
Telefon 02166110708
GSM 05531990771
E-posta misafiriliskilericekmekoy@ladelmare.com
Web
Facebook
Instagram
Twitter

 

La Delmare Spa & Wellness, Akel Turizm Ltd.Şti. Spa Merkezi İşletmeciliği ve Danışmanlığı olarak, 2004 yılında sektöre adım atmıştır.

La Delmare Spa & Wellness’ın sektördeki tecrübesi; kozmetik, cihaz-ekipman konusunda seçkin markaları ile vermiş olduğu hizmet, profesyonel işletmeci kimliği ile A’dan Z’ye SPA &Wellness -Thalosso işletme deneyimi, dünyadaki yenilikleri takip eden araştırmacı, yenilikci ruhu ve %100 misafir memnuniyeti odaklı çalışma prensibi ile otel işletmelerine ideal çözüm ortağıdır.

Türk hamamlarından, Terapi havuzlarına, Fitness Salonlarından, Kozmetik Cihazlarına…kısaca SPA ve FITNESS merkezlerinde olması istenilen tüm mekan tasarımlarını büyük bir titizlikle gerçekleştirir ve en gelişmiş teknolojiyi kullanarak 
kaliteli ve doğru çözümler üretilir.

La Delmare Spa & Wellness, sudan gelen sağlık ve güzellik kavramlarının, deneyimli ve şifalı eller tarafından ustaca harmanlandığı özel mekanlar oluşturmayı amaç edinmiştir. Bu kapsamda oluşturulan rahatlatıcı tedaviler ve ESPA eğitimi almış profesyonel Spa ekibi en iyi hizmeti sunmak için dünyanın dört bir yanından seçilmiştir.

La Delmare Spa & Welness ; zayıflama ve güzellik alanında ki tecrübesini 2014 yılında Fitness işletmeciliği ile harmanlamış ve alanında uluslararası başarı kazanmış, milli sporcu statüsündeki antrenörleri ile şehiriçi otelciliğinde de La Delmare Spa & Fitness olarakta hizmet vermeye başlamıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir