OrtaDoğulular Ankara Dershanesi

ortadoğulular dershanesi

Firma Yetkilisi Ömer Yılmaz
Adres Atatürk Bulvarı No:135 Kızılay / ANKARA
Cep 05444182008
Telefon 03124182008
Instagram
E-posta ankaradershanesicom@gmail.com

Kurum olarak her zaman kaliteli, başarılı, saygılı, hedeflerini gerçekleştirmek için çalışan, hayallerinin peşinden koşan, topluma saygısı olan, sorumluluk sahibi, bilinçli bireyler yetiştirebilmek amacı ile hizmet vermeye çalıştık, çalışıyoruz. Öğrencilerimizin bilgileri hazır almaları ya da ezberlemelerini değil öğrenmelerini, idrak etmelerini istiyor çalışmalarımızı bu doğrultuda yapıyoruz. Araştırmacı, kendisini geliştiren, başarılı, paylaşımcı bireyler yetiştirmek için öğrencilere bu eğitimi sunabilecek kaliteli, araştırmacı, öğrenmeyi ve öğretmeyi seven, sorumluluk sahibi, bilinçli ve öğrencilerimize kazandırmak istediğimiz özelliklere sahip olan öğretmen arkadaşlarımızla çalışıyor ve öğrencilerimize bu doğrultuda programlar hazırlıyor, dersler veriyoruz.
ortadoğulular dershanesi
Sınav sistemini en iyi şekilde analiz ederek öğrencilerine bu doğrultuda eğitim veren, soru çözme hızlarını ve okuduklarını hızlı anlamalarını sağlayacak programlar hazırlanmaktayız. Programlarda ve derslerde teknolojik materyaller kullanılarak çocukların bulundukları çağın gerisinde kalmadan eğitim alma imkanları sağlanmaktadır. Ayrıca öğrencilerimizin zihinsel açıdan gelişimine ve başarılarına dikkat ederken onların motivasyonlarına yardımcı olacak, derslerdeki başarılarının artmasına katkı sağlayacak farklı aktivitelere de kurum olarak zaman ayırmakta ve bu tür çalışmaları desteklemekteyiz.
ortadoğulular dershanesi
Etkili öğret kadromuz ve rehberlik servisimiz ile öğrencilerimiz ihtiyaç duydukları her ayanlarındayız ve aileleri her türlü konulardan anında haberdar etmekteyiz.
ortadoğulular dershanesi
Günümüz şartlarına ve gelişen değişen teknolojinin her zaman takibinden kalarak imkanlar doğrultusunda bu teknolojilerden öğrencilerimizi haberdar ediyoruz.
ortadoğulular dershanesi
Bilinçli, eğitime gönül vermiş ve kaliteli öğrenciler yetiştirebilmek için bu kurumu kurmuş olan kurucu ve yöneticilerimiz, öğrencilere her zaman destek olmakta ve kolaylık sağlamaktadır. Derslerin sıkıcı ve monoton bir şekilde geçmemesi adına derslerimizin eğlenceli geçmesine, her öğrencinin aktif olarak derslere katılmasına gayret ediyoruz. Etkin katılım sağlayarak öğrencilerin kalıcı öğrenmelerini hedefliyoruz.

DEVAMINI OKU

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir