Özyuva Halı Mobilya

Özyuva Halı Mobilya

Yetkili
Çalışma Saatleri 09:00 – 20:00
Adres Dikmen Caddesi 396/C Dikmen ANKARA
Telefon 03124765920
Faks 03124762384
E-posta
Web
Facebook
Instagram
Twitter
Sahibinden

Özyuva Halı 10 Yıldır Dikmen’de halı , mobilya , ev tekstili ve zücaciye sektörlerinde hizmet vermektedir.Geniş ürün yelpazemiz ve sürekli yenilenen trendleri yakından takip ederek sizlere en iyi hizmeti ve ürünleri sunabilmek için elimizden gelenin her zaman en iyisini yapmak için çalışıyoruz.Sizde Özyuva Halı Mobilya farkını yaşamak için mağazamızı ziyaret edebilirsiniz.

Kendinize uygun bir halı almadan önce sormanız gereken bir takım anahtar sorular vardır. Bunların başında halının hangi odada kullanılmak üzere alındığı gelmektedir. Bu oda ailenin ortak vakit geçireceği bir alan mıdır? Odaya dışarıdan direkt erişim bulunuyor mu yoksa halı girişlere uzak bir mevkide mi konumlanıyor? Halı direkt güneş ışığına maruz kalacak mı?

Salon, koridor ve merdivenler gibi yoğun trafik bulunan alanlarda, ekonomik gücün yettiği oranda en kaliteli halıyı almak önemlidir. Halı alışverişi yaparken, çeşitli markaların performans sınıflandırma kılavuzları incelenmelidir. Bu sınıflandırma sistemi, hangi halının hangi bölgede en iyi performansı sağlayabileceği konusunda tüketiciye yardımcı olmaktadır. Bu kılavuzların büyük çoğunluğu, 5 üzerinden puanlama yapmaktadır. Bu anlamda 4 ve 5, kategorideki en iyi halıyı temsil eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir