STAR HOME – KEÇİÖREN

Star Home – Keçiören

Yetkili Mustafa YILDIZ
Çalışma Saatleri 09:00 – 20:00
Adres Bademlik Mah. Anavatan Cad. 129/B Keçiören Ankara
Telefon 0312 381 92 92
Telefon 0532 372 69 39
E-posta starticaret2014@hotmail.com
Instagram @starhome2014

Firma Hakkında
Ev Tekstili
Çeyiz
Züccaciye
Hediyelik Eşya
Küçük Ev Aletleri
Avize Çeşitleri
Yatak Baza Başlık

Taç – Özdilek – Clasy – Pamfilya – Soley – shhafer – lines ve daha bir çok markanın bulunduğu STAR HOME siz değerli müşterilerine hizmet vermektedir.

star homestar home

Salon Avizesi alırken nelere dikkat etmeliyiz?

Salonu adeta salon yapan olmassa olmazı Avize” alımında dikkatli davranmamız gerekmektedir. Evimizde genelde avize sadece salon için alınır. Çünkü en gösterişli yerimiz burasıdır. Diğer odalarımıza tavan aydınlatma çeşitleri ise odanın kullanım şekline göre farklılık gösterebilir. Çocuk Odası, günlük oda, misafir odası, banyo, mutfak gibi bölümlere avize yerine ledli lambalar, aplik yada abajürlerde konulabilir.

Avize fiyatlarını göz önünde bulundururken alışverişimizin isabetli olması için bazı püf noktaları sizlerle paylaşacağız.

Avize almanın püf noktalarını nelerdir?

Avize alırken salonumuzun ölçüsü ve kullandığımız mobilyaya göre değerlendirme yapmamız lazım. Tabi ki fiyat da bu konuda biraz seçmemizde tercih meselelerinden biri. Bizim tavsiyemiz ise görünüş önemli ama kullanılan malzemelere dikkat etmemiz gerekmektedir.

Avizenin kaplaması ve metal kısımları çelik ve paslanmaz olması gerekmektedir. Eğer buna dikkat etmezseniz zamanla metal kısımlarının çirkin bir görüntü vereceğini bilmek lazım. Tozlar genelde havaya doğru çıktığından, avizelerin üstünde toz parçalarının birikmesi normaldir. Temizlik yaptığımızda nemli bezler kullandığımızda metal kısım paslanmaz ve çelik olmazsa zamanla pas lekesine yaklaştığını göreceksiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir