STÜDYO 2000 DİJİTAL FOTOĞRAF STÜDYOSU

Stüdyo 2000 Dijital Fotoğraf Stüdyosu

Yetkili Kürşat Yöndemli
Çalışma Saatleri 09:00 – 20:00
Adres Güzelkent Mah. 7.cad. Galaxy Avm. No:16/30 Eryaman Ankara
Telefon 0312 279 13 18
Cep Telefonu 0542 303 10 07
E-posta kursatyontemli@hotmail.com

HİZMETLERİMİZ
Biometrik Fotoğraf Çekimi
Vesikalık Fotoğraf Çekimi
Acele Vesikalık Fotoğraf
Dış ve İç Çekim
Gelin ve Damat Çekimi
Okul Albümleri
Düğün Hikayeleri

ÜRÜNLERİMİZ
SANATSAL ÇERÇEVE
BASKI ÜRÜNLERİ
KİŞİYE ÖZEL HEDİYELİK EŞYA
PİL ÇEŞİTLERİ

FİRMA HAKKINDA
Her ebatta renkli fotoğraf baskısı video çekimi ve kaset çoğaltma işlerinizi ve anında vesikalık işleriniz için bay ve bayan personel ile hizmetinizdeyiz.

 

Biyometri nedir?
Biyometri, bireyin ölçülebilir fiziksel ve davranışsal özelliklerini tanıyarak kimlik saptamak üzere geliştirilmiş otomatik sistemler için kullanılan bir terimdir. Özetle, biyometri kişinin ölçülebilir biyolojik izlerini ifade etmektedir.

e-Pasaportlarda yüz, parmak izi ve göz bebeği olmak üzere üç tür biyometrik verinin kullanılması mümkündür. Bunlardan göz bebeği biyometrisine dünyada henüz geçilmemiş olmakla birlikte bazı ülkeler tarafından bu konuda çalışmalar yapılmaktadır.

Biyometrik fotoğraf nedir? Nerede çektirebilirim?
Biyometrik vesikalık fotoğraflar, standartları ICAO tarafından belirlenen ve Makinede Okunabilen Seyahat Belgelerinde kullanılan yüksek kaliteli, belli ölçüleri ve özellikleri olan ve yüz biyometrisinin tespit edilebildiği fotoğraflardır.
Farklı ebatlarda ve fonlarda fotoğraf getirilmesi halinde başvuru tamamlanamamakta veya başvuru tamamlansa bile bu pasaportlar tanzim sırasında kalite kontrolden geçemediği için iptal edilebilmekte, bu durumda da yeniden başvurmanız gerekebilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir