Tufan İletişim

Tufan İletişim

Firma Yetkilisi Sezgin Tufan
Adres Hasanpaşa Mh.Kurbağalıdere Cd. Kolçakoğlu İş Hanı No:66/B, Hasanpaşa-Kadıköy/İstanbul
Cep 05537117272
Telefon 02163301212
Instagram Belirtilmedi
E-posta telefontamircin34@gmail.com


Tufan İletişim

Tufan İletişim Kadıköy’ ün en eski cep telefonu teknik servislerinden olan firmamız uzun yıllar boyunca edindiği bilgi ve tecrübelerini her geçen gün daha da artırarak siz değerli müşterilerimize hizmet sunmaya devam edeceğiz. GSM Sektöründe kaliteli hizmet, sorunsuz onarım ve en önemlisi tamirden sonra herhangi bir problem çıktığında sizinle birebir muhatap olacak ve sorunlarınıza çözüm üretecek birini bulacaksınız. Tufan İletişimde yapılan tüm ekran, cam, dokunmatik değişimi ve diğer tamir işlemleri firmamız tarafından garanti altındadır.

Öncelikli hedefimiz mutlu müşteriler portföyümüzü artırmaktır.

Türkiye’ mizin tüm illerinden veya İstanbul içinden de ücretsiz kargo gönderimi ile bizlere ulaşabilirsiniz, kargo ile gönderdiğiniz cep telefonunuz bize ulaştığı anda sizinle iletişime geçilir ve aynı gün arızalı cihazınız tamir edilip size geri gönderilir. Paketlemelerde havalı ambalaj kullanıldığından cep telefonunuza hiçbir şekilde ezilme, yamulma, kırılma gibi zararlar oluşmaz.

Referanslarımız:
TURKCELL, VODAFONE, TÜRKTELEKOM, KVK, GENPA, TELPA, BAŞARI, BİZTECH, BORA

Her ne kadar Kadıköy’ün en eski cep telefonu teknik servislerinden olsak da hedefimiz ülkemizin en iyisi olmaktır. Bunun için yakın uzak demeden tüm ülkeye hizmet vermenin gayreti içindeyiz.

Türkiye’nin neresinden olursanız olun bize rahatlıkla ulaşabilir, ücretsiz kargo hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Kargo ile bir kuruş ödemeden gönderdiğiniz cep telefonunuz bize ulaşır ulaşmaz derhal sizinle irtibata geçeriz.

Alanında bir numara olan profesyonel ekibimizle aynı gün içinde arızalı cihazınızı tamir eder, yine kargo ile tarafınıza göndeririz. Unutmayın kargolarımız ücretsizdir.

DEVAMINI OKU

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir