Uzuner inşaat

Uzuner inşaat
Yetkili Yusuf SARI
Çalışma Saatleri 08:30 – 18:00
Adres Kemalpaşa Mah. Eski Ptt Sokak Demirsoy İş Merkezi kat 2/ 17 İzmit, Kocaeli
Cep Telefonu 05555545128
Telefon 02626060779
E-posta info@uzunerinsaat.com
Belirtilmedi

Uzuner inşaat yapı dekorasyon temelden çatıya inşaat taahhüt ve tadilat yenileme işlerinde uzmandır.
inşaat iç dış yapı dekorasyon, kaba inşaat işçiliği, seramik işçiliği gibi inşaat kategorilerinde profesyonel ekibi ile taleplerinizi noksansız teslim eder.

Gayrimenkul ve yatırım hizmeti

Gayrimenkul emlak alım satım konusunda belgeli hizmet veren firmamız arsalarınızın değerini bulmasında partnerlik yapar.

Kat karşılığı arsalarınızın değerlendirilmesi, proje ve ruhsat çalışmaları gibi bir çok alanda takip yetkisi dahilinde tam bir yardım alanı yaratırız.

Emlak alanında işletmenizin yada şahsınızın kiralık ve satılık mülkleride kurumsal yapısını kullanarak kısa zamanda sorunsuz satar yada kiralayabilir.

Uzuner inşaat Komple ev yenilemeev dekorasyonuişyeri ofis yenilememantolamaısı yalıtım, çit sistemlerikaba inşaatalçı dekorasyonpeyzaj bahçe düzenlemeçatı yapımı ve tamiritemelden çatıya inşaatdekoratif taş uygulamaları ve inşaat taahhüt işleri konusunda uzman bir firmadır.

Anahtar teslimi tadilat ve inşaat işleri konusunda profesyonel iş anlayışı ile ev yada ofis gibi yaşam alanlarınızın estetik ve yapılacak işin sağlamlığı ile ilgili tüm taleplerinizi yılların verdiği bilgi birikimi ile teslim eder. Taş ev yapımı ve çelik konstrüksiyon alanında kendi imalat atölyelerinde harmanlamış olduğu işgücünü piyasaya tecrübe ve geri dönüşümlü yapılar Sunarak referanslarını Her geçen gün daha da artırmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir